ambient Biznesi, Don Bosko, 700 euro

 • € 700
Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
ambient Biznesi, Don Bosko, 700 euro
Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi, Don Bosko, 700 euro

• Tipologjia: 2+1+2 wc+2blk

• Adresa: Rruga Albanopoli, Don Bosko

• bosh

• Kati 1 banim

• 700 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 95m² . Eshte i organizuar nga 3 ambjente pune, 2 tulete dhe 2 ballkone. Ambienti ofrohet bosh i pa mobiluar. Eshte i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi si  zyra, studio projektimi, call-center, studio mjekësore/dentare, laborator, studio juridike etj.  Gjendet ne katin e 2 teknik, te nje pallati ti ri te sapondertuar. Ambjenti disponon edhe 1 post parkimi.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 11:24 am Përditësuar 23 Maj, 2024 at 9:56 am
 • ID e pronës: MRE-30393
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 20
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
+355694276521