Qira, Apartament 2+1, Ali Demi, 350 Euro

 • € 350
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1, Ali Demi, 350 Euro
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Ali Demi, 350Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pasho Hysa

• Kati 1

•Siperfaqe 130 m²

• 350 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 130 m² dhe ndodhet në katin e 1 te nje Godine 2-Kateshe Banimi.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht dhe ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti,ballkoni dhe gjithashtu ka edhe nje verande te madhe ne tarace e cila eshte pjese e apartamentit+vendparkim.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 10:56 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 6:47 pm
 • ID e pronës: MRE-30062
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931