Ambient Biznesi, Me Qera, Rruga Elbasanit, 800 Euro/Muaj

 • € 800
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi, Me Qera, Rruga Elbasanit, 800 Euro/Muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Rruga Elbasanit, 800 Euro/Muaj

Tipologjia : 105 m2

Adresa: Rruga Elbasanit, prane Fakultetit te Eonomise

Kati 0

Pallat i Ri

Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 105 m² dhe gjendet në katin e 0 të një pallati . Ambienti i Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet per,zyra, agjenci dhe tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 9:11 am Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 9:11 am
 • ID e pronës: MRE-29881
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257