Qera, Ambient biznesi 1+1, Rruga 5 Maji, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient biznesi 1+1, Rruga 5 Maji, 450 euro/muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent biznesi, i organizuar në formën e një hyrjeje 1+ 1, ”5 Maji”, 450 euro/muaj

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: Rruga 5 Maji (nga fundi)
 • Bosh
 • Kati pare i banimit
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera nje ambjent biznesi ne formen e nje hyrjeje 1+ 1, me një sipërfaqe prej 93m² qe gjendet në katin e 2 nga tika të një pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka organizim të mirë, ofrohet bosh (I pa mobiluar) dhe përbëhet nga salloni i ndenjes,  1 dhome gjumi, korridori, tualet, dy ballkone, një depo, perfshire dhe nje vend parkimi.

Është këto 2 javë në një fazë pastrimi dhe rregullimi perfundimtar

Mund te perdoret per zyra, klinika dentare, depo farmaceutike etj

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 1:46 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 1:41 pm
 • ID e pronës: MRE-29795
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508