Ambient Biznesi Me Qira, Komuna e Parisit, 450 Euro

 • € 450
Rruga Nikolla Nishku, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, Komuna e Parisit, 450 Euro
Rruga Nikolla Nishku, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, Komuna e Parisit, 450 euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Nikolla Nishku

• bosh

• Kati 0

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 65m² dhe gjendet në katin 0. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 12:00 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 3:56 pm
 • ID e pronës: MRE-29723
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Nikolla Nishku, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134