Qira AMBIENT BIZNESI/DYQAN, Rruga e Dibres ,450Euro.

 • € 450
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira AMBIENT BIZNESI/DYQAN, Rruga e Dibres ,450Euro.
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina jep me qira Rruga e Dibres, 450Euro.

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: mbi fakultetin e mjekesise

• bosh

• Kati 0

• 💶 450 Euro

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira ambient biznesi /dyqan  duplex me siperfaqe 125 ² per kat. Organizohet i pamobiluar  dhe 1 tualet.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 4:06 pm Përditësuar 22 Prill, 2024 at 2:45 pm
 • ID e pronës: MRE-29618
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931