Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Vilat Amerikane, 500 Euro

 • € 500
Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Vilat Amerikane, 500 Euro
Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Vilat Amerikane

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Rr. ”3 Vellezerit Kondi”

• E mobiluar

• Kati i 3

• Vile 3 kateshe

• 500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 100m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 2 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 2:43 pm Përditësuar 6 Shkurt, 2024 at 2:50 pm
 • ID e pronës: MRE-29554
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134