Qera, Ambient Biznesi 1+1, Stacioni Trenit, 400  euro/muaj

 • € 400
Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi 1+1, Stacioni Trenit, 400  euro/muaj
Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi 1+1, Stacioni Trenit, 400  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Karl Gega
I pa mobiluar
Kati 1
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi 1+1, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 1 . Ambienti Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar . Jepet per zyra, klinike ose biznes tjeter private.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 12:50 pm Përditësuar 9 Prill, 2024 at 6:36 pm
 • ID e pronës: MRE-29506
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127