Shitet Vile 3 Kateshe

 • € 200,000
Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Vile 3 Kateshe
Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 200,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Truall +shtepi private  2 kateshe+ Papafingo, Spitali Amerikan II, 200,000 euro

-Siperfaqe trualli 170 m2
-Siperfaqe ndertimi:

 • kati 1- 78 m2
 • kati 2- 78 m2
 • Papafingo-35 m2 dhe verande 34 m2

-Adresa: Spitali Amerikan 2, Rr.Selaudin Zorba

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-200,000 euro

Informacione rreth prones.

Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe+ Papafingo  prane Spitalit Amerikan 2, Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 170 m2 dhe siperfaqe ndertimi perkatesisht:

 • 78 m2 kati perdhe me verande  27 m2,= 105 m2
 • 78 m2 kati i dyte dhe me verande+shkalle 33 m2= 111 m2
 • dhe papafingo 35 m2 dhe verande 34 m2=69 m2
 • total=285 m2

Trualli dhe Ndertimi disponojne dokumentacion te rregullt pronesie. Shtepia shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Organizimi:

 1. kati i pare organizohet ne Sallon ndenje, ambient Gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranda
 2. Kati i 2 eshte me shkalle nga jashte, dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, depo, tualeti dhe veranda.
 3. Kati i 3 Papafingo eshte i organizuar ne nje ambient te hapur dhe me verande rreth 34 m2. Kati i 2 lidhet me papafingon me shkalle te brendshme.

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 5:54 pm Përditësuar 9 Maj, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-29453
 • Çmimi: € 200,000
 • Sip. e pronës: 200 m²
 • Sip. totale: 220 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544