Jepet Me Qira Pjes Vile 2+1 , DON BOSKO , 300 Euro

 • € 300
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Jepet Me Qira Pjes Vile 2+1 , DON BOSKO , 300 Euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjenci Morina jep me qira Pjes Vile 2+1,300 euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:DON BOSKO

• Sipërfaqja 110 m²

• Kati 2

💶 350 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Pjes Vile 2+1 , 120m²  i cili  ndodhet në katin e 2  te në nje vile private. Apartamenti eshte  ne gjendje shume te mire . Organizohet nga sallon ndenje ,ambjent gatimi, 1 banjo dhe 2 dhoma gjumi. Apartamenti jepet me qera i pamobiluar dhe ka  vendparkim.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Janar, 2024 në 10:36 am Përditësuar 15 Prill, 2024 at 1:21 pm
 • ID e pronës: MRE-26795
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931