Jepet pjese vile 1+1 me qira, Sauk, 260 EURO

 • € 260/Muaj
Tiranë Qendër;Sauk, Unaza e Madhe, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Rented

Jepet pjese vile 1+1 me qira, Sauk, 260 EURO

Tiranë Qendër;Sauk, Unaza e Madhe, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 260/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 1+1+Blk, Sauk, 260 EURO

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rr. Elbasanit, te Akademia e Policise

• I mobiluar

• Kati 1

• Vile private

• 💶 260 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 55m² dhe gjendet në katin e 1 të një vile private. Hyrja ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ne gjendje shume te mire. Mundesi vendparkimi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-11204
 • Çmimi: € 260/Muaj
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Tiranë Qendër;Sauk, Unaza e Madhe, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Sauk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509