Me Qera Apartament 2+1 , Komuna Parisit 650 Euro/Muaj

 • € 650
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Me Qera Apartament 2+1 , Komuna Parisit 650 Euro/Muaj
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Apartament, Komuna Parisit 650 Euro

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Kristal Center

I mobiluar

Kati 2

Pallat i Ri

Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 11:53 am Përditësuar 20 Mars, 2024 at 11:53 am
 • ID e pronës: MRE-35963
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257