Qera, Apartament 2+1, Pazari i Ri, 550  euro/muaj

 • € 550
Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Pazari i Ri, 550  euro/muaj
Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Pazari i Ri, 550  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Hoxha Tasim
I mobiluar
Kati 3
Pallat Egzistues
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 72m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Mars, 2024 në 10:35 am Përditësuar 21 Mars, 2024 at 10:36 am
 • ID e pronës: MRE-36070
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127