Qera , Apartament 1+1, Blloku, 550  euro/muaj

 • € 550
Stadiumi Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera , Apartament 1+1, Blloku, 550  euro/muaj
Stadiumi Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep Qera , Apartament 1+1, Blloku, 550  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Stadiumi Dinamo
E mobiluar
Kati 1
Pallat
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin 1 ne nje pallati. Apartamenti ka 1 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes 1 aneks gatimi  1 tualet dhe ballkoni..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 12:52 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 12:52 pm
 • ID e pronës: MRE-47846
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Stadiumi Dinamo, Rruga Komuna e Parisit, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127