Qera, Apartament 1+1, Fresku, 350 Euro/Muaj.

 • € 350
Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Fresku, 350 Euro/Muaj.
Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Fresku, rezidenca platea, 350 Eur /muaj.

 • Tipologjia 1 +1
 • Adresa: Fresku
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 350 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 +1, me një sipërfaqe prej 60 m² qe gjendet në katin e 3 të pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 3:58 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 3:58 pm
 • ID e pronës: MRE-47920
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931