Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 500 euro/muaj

 • € 500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 500 euro/muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 500 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Muzaka Pike Referimi: ALB Market
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Maj, 2024 në 12:57 pm Përditësuar 24 Maj, 2024 at 5:11 pm
 • ID e pronës: MRE-47981
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934