Qera Apartament 2+1. Fresku, 430 Euro/Muaj

 • € 430
Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1. Fresku, 430 Euro/Muaj
Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,  Fresku, 430 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane shkolles Klodian Tanushi

•I mobiluar

• Kati 6

• 💶 430 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 6 të një pallati te ri.

Apartamenti  jepet totalisht i mobiluar me pajisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Maj, 2024 në 3:03 pm Përditësuar 18 Maj, 2024 at 3:03 pm
 • ID e pronës: MRE-48004
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931