Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 550 Euro

 • € 550
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 550 Euro
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 550 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Rruga Peti//Perballe Hotel Sokrat.

* E mobiluar

* Kati 2

* Pallat i Ri

•550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 75m² ne katin e 2 te nje pallati te Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 10:35 am Përditësuar 20 Maj, 2024 at 10:35 am
 • ID e pronës: MRE-48079
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127