Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 400 Euro

 • € 400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
€ 400 60 m2 Sipërfaqja Përshkrimi SHTEPI ME QERA - RR. "DON BOSKO", PALLATI ALFA Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2 banim, i mobiluar.
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 400 Euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1,Don Bosko, 400 Euro/muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Don Bosko

• E mobiluar

• Kati i 3

• Pallat i ri

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3  te nje pallati te ri me siperfaqe 70m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet,1 ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire. Jepet vetem per vajza.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 12:34 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 12:34 pm
 • ID e pronës: MRE-51236
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

360° Virtual Tour

€ 400 60 m2 Sipërfaqja Përshkrimi SHTEPI ME QERA - RR. "DON BOSKO", PALLATI ALFA Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2 banim, i mobiluar.

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134