Shitet, Apartament 2+1+2, REZIDENCA TULIPAN, 253000 Euro/muaj

 • € 253,000
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, REZIDENCA TULIPAN, 253000 Euro/muaj
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 253,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+2, Rezidenca Tulipan, 253,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+2
 • Adresa: Sauk, Pike Referimi: Rezidenca Tulipan
 • Kati 2 Banim
 • Vile Private
 • Siperfaqe Bruto 126.59 m2
 • Cmimi I Shitjes 253,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2, me siperfaqe prej 126.59m² dhe gjendet në katin e 2 të një vile. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, verand dhe oborr me sip 47.32m². ”Tulipan Residence” shtrihet në pjesën jugore të qytetit, në Fshatin Mjull Bathore që i përket Komunës Farkë.  Pallati pozicionohet ne nje zone te preferuar ne Tirane dhe aksesi me pikat kryesore të qytetit mbetet një prej prioriteteve më të rëndësishme. Për më pak se 5 minuta jeni në akset më të rëndësishme rrugore, qëndrave tregtare, 3 liqeneve dhe 1 parku.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 12:02 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 12:30 pm
 • ID e pronës: MRE-51198
 • Çmimi: € 253,000
 • Sip. totale: 126.59 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934