Qera, Apartament 1+1, Laprake, 24000 leke/muaj

 • € 250
Rruga Lord Bajron, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Laprake, 24000 leke/muaj
Rruga Lord Bajron, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Laprake, 30.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Lord Bajron Pike Referimi: Laprake
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 24000 leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 50m² dqe gjendet në katin e 1 të pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 9 Mars, 2024 në 1:47 pm Përditësuar 9 Mars, 2024 at 1:47 pm
 • ID e pronës: MRE-34388
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 54 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Lord Bajron, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508