Qera, Apartament 2+1+2, Qender, 800  euro/muaj

 • € 800
Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Qender, 800  euro/muaj
Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Qender, 800  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Qender
I mobiluar
Kati 14
Pallat i Ri
Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 14 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 11:57 am Përditësuar 11 Mars, 2024 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-34535
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 14
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127