Qera Apartament 1+1, Materniteti i Ri, 400 Euro

 • € 400
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, Materniteti i Ri, 400 Euro
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera Apartament 1+1, Materniteti i Ri, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Materniteti i Ri

• I mobiluar

• Kati 3

• 💶 400 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 50 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ekzistus tek rezidenca materniteti i ri.

Apartamenti  jepet pjeserisht i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire me mobilim bashkekohor. Ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Prill, 2024 në 10:34 am Përditësuar 30 Prill, 2024 at 1:44 pm
 • ID e pronës: MRE-44700
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127