Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni Artificial, 200000 Euro/muaj

 • € 200,000
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni Artificial, 200000 Euro/muaj
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 200,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+2, Liqeni Artificial , 200,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+Blk+Garazhd
 • Adresa: Rruga Peti, Pike Referimi: Liqeni Artificial
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 96 m2
 • Cmimi I Shitjes 200,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2+Blk, me siperfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet i mobiluar teresisht.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Parkut te Liqenit, Unazes se Re dhe Sheshit Nene Tereza. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Prill, 2024 në 10:56 am Përditësuar 30 Prill, 2024 at 12:47 pm
 • ID e pronës: MRE-44705
 • Çmimi: € 200,000
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934