Apartament 2+1+Blk Me Qira, Bllok, 750 Euro/muaj.

 • € 750
Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+Blk Me Qira, Bllok, 750 Euro/muaj.
Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+bllk, Blloku, 750 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sami Freasheri, prane Gjimnazit ”Petro Nini Luarasi”

• I mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri

• 💶 750 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 95m² dhe gjendet në katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht me mobilim te ri ne kushte shume te mira dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 10:07 am Përditësuar 14 Maj, 2024 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-44973
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257