Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate, 600  euro/muaj

 • € 600
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate, 600  euro/muaj
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Rruga Peti
I mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualeti dhe 12m2 verande.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 10:51 am Përditësuar 2 Maj, 2024 at 10:51 am
 • ID e pronës: MRE-45044
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127