Vile Private 400m2, Don Bosko 1300euro/muaj

 • € 1,300
Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Vile Private 400m2, Don Bosko 1300euro/muaj
Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Vile Private 400m2, Don Bosko 1300euro/muaj

 

* Tipologjia: 3 Kate

* Adresa: Rruga Don Bosko

* E mobiluar

* 3 Kate

*Vile Private

•1300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Vile Private me siperfaqe 400m² . Vila eshte e organizuar nga 8 Dhoma Gjumi, 3 Holle, tualete ne cdo kat dhe 6 ballkone. Vila jepet totalisht e mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Mund te perdoret per banim ose per aktivitete te ndryshme. DISPONON DHE PARKIM.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 11:20 am Përditësuar 2 Maj, 2024 at 11:22 am
 • ID e pronës: MRE-45065
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 400 m²
 • Dhoma gjumi: 8
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127