Apartament 1+1, Brryli, 450 Euro

 • € 450
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Brryli, 450 Euro
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Brryli, 450 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Brryli

* E mobiluar

* Kati 5

* Pallat i Ri

•450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 75m² ne katin e 5 te nje pallati te Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 10:32 am Përditësuar 3 Maj, 2024 at 2:46 pm
 • ID e pronës: MRE-45316
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127