Qera, Apartament 2+1+2+vendparkim, Don Bosco, 800 Euro.

 • € 800
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+vendparkim, Don Bosco, 800 Euro.
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me  qera apartament 2+1+2, Don Bosco, pa shkuar tek vizion plusi, 800 Euro.

• Tipologjia: 2+1+2+BLK

• Adresa:Don Bosco,

•  I mobiluar

• Siperfaqe 115m²

• Kati i 5

💶 600 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+2 me siperfaqe 92m²  dhe ndodhet ne katin e 5 ne nje pallati te ri. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar+2 poste parkimi.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 10:48 am Përditësuar 7 Maj, 2024 at 1:44 pm
 • ID e pronës: MRE-45346
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazhe: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931