Shitet Lokal I Investuar Totalisht,prane Rruges Fortuzi 300000 Euro

 • € 300,000
Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet Lokal I Investuar Totalisht,prane Rruges Fortuzi 300000 Euro
Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet Njesi Biznesi Bar Kafe e Investuar,prane Rruges Fortuzi, 300,000 Euro

 

• Adresa: Rruga fortuzi

• Siperfaqe totale: 100m²

• Ne gjendje pune

• Totalisht i investuar

 

 

✨ Informacion mbi pronen:

Lokali ka siperfaqe totale 100m². Lokali eshte i investuar si brenda ashtu edhe jashte dhe eshte ne gjendje pune.

Ambienti eshte pozicionuar ne nje pike kyce, teper te preferuar, me cmim okazion.

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 11:45 am Përditësuar 16 Maj, 2024 at 3:42 pm
 • ID e pronës: MRE-45397
 • Çmimi: € 300,000
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931