Qera, Apartament 1+1, Rruga Mihal Grameno, 29000 leke/muaj

 • € 290
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Mihal Grameno, 29000 leke/muaj
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Mihal Grameno, 29.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Mihal Grameno Pike referimi: kryqezimi me rrugen Todi Shkurti
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 29000 leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 56 m² qe gjendet në katin e 3 të një vile private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 12:01 pm Përditësuar 15 Maj, 2024 at 12:01 pm
 • ID e pronës: MRE-47384
 • Çmimi: € 290
 • Sip. e pronës: 56 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508