Qera, Apartament 2+1, Komuna Parisit, 1200 Euro

 • € 1,200
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Komuna Parisit, 1200 Euro
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 1,200

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Komuna Parisit, 1200 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Komuna Parisit
I mobiluar
Kati 8
đź’¶500euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me nje sipërfaqe prej 135m2 dhe gjendet në katin e 8.
Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 10:04 am Përditësuar 15 Maj, 2024 at 10:04 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-47340
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 135 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134