Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Elbasanit, 800  euro/muaj.

 • € 800
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Elbasanit, 800  euro/muaj.
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Elbasanit, 800  euro/muaj.

 

Tipologjia 2+1+2

Adresa: Rruga e Elbasanit

I mobiluar

Kati 5

Pallat

Cmimi 800 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej  90 m² dhe gjendet në katin e  5 të një pallati.

Apartmenti ka nje planimetri te regullt: organizohet , sallon ndenje bashke me kuzhinen, ka dy dhoma gjumi njera nga dhomat eshte me banjo dhe ballkon .

 

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 5:50 pm Përditësuar 15 Maj, 2024 at 4:42 pm
 • ID e pronës: MRE-47299
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932