Shitje, Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, 80,000 Euro.

 • € 80,000
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, 80,000 Euro.
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 80,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, (pas fushes se Ali Demit, prane bankes Credins) 84,000 Euro.

 

•Tipologjia: 1+1

•Adresa: Rruga Ali Demi,tek azili i pleqve

•I mobiluar

•Kati 1

•Pallat ekzistues

•Sipërfaqja  70 m2

• Cmimi  80000 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe prej 70m² dhe gjendet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne  dhoma e gjumit, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, tualeti. E pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 3:26 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 3:26 pm
 • ID e pronës: MRE-47256
 • Çmimi: € 80,000
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931