Qera, Apartament, 5 Maji,250 Euro/Muaj.

 • € 250
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament, 5 Maji,250 Euro/Muaj.
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament, 5 Maji, 250 Euro/muaj.

 • Tipologjia:Apartament
 • Adresa: 5 Maji
 • E mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat
 • Cmimi 250 Euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 60m² qe gjendet në katin e 3, të një pallati. Shtepia eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 3:00 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 3:00 pm
 • ID e pronës: MRE-47246
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931