Qera, Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro

 • € 500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Brryli

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. LIROHET NE FUND TE MUAJIT!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Maj, 2024 në 5:19 pm Përditësuar 13 Maj, 2024 at 5:19 pm
 • ID e pronës: MRE-47135
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134