Qera, Apartament 1+1+GARDEROBE, Kopshti Botanik, 650  euro/muaj

 • € 650
Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+GARDEROBE, Kopshti Botanik, 650  euro/muaj
Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1+GARDEROBE, Kopshti Botanik, 650  euro/muaj

Tipologjia 1+1+GARDEROBE
Adresa: Kopsti Botanik
I mobiluar
Kati 4
Pallat i Ri
Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 74m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori,garderobe, tualeti dhe ballkoni. APARTAMENTI ESHTE NE PROCES MOBILIMI DHE PERFUNDON NE DT 25 MARS 2024.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Mars, 2024 në 11:00 am Përditësuar 14 Mars, 2024 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-35183
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit, Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Botanical Garden of Tirana, Rruga Muharrem Butka, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127