Qera, Apartament 1+1, Rruga Barrikadave, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Barrikadave, 450 euro/muaj
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi, Rr. Barrikadave, 450 Euro/muaj

 • Adresa: Rruga e Barrikadave Pike Referimi: Rr, Isa Boletini
 • Bosh
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi, me një sipërfaqe prej 42m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 1:26 pm Përditësuar 31 Maj, 2024 at 3:01 pm
 • ID e pronës: MRE-35370
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 42 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934