Shitet Apartament 2+1+2Blk, prane Selvise, 158,000 Euro

 • € 158,000
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2Blk, prane Selvise, 158,000 Euro
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 158,000

Përshkrimi

Agjencia Morina Shet Apartament 2+1+2Blk, prane Selvise, 158,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2blk

• Adresa: Rruga 4 Deshmoret

• Bosh

• Kati 2

• Ndertese private

• Siperfaqe Bruto 93m²

• Siperfaqe Neto 87m²

• Cmimi 158,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 93m², i cili ndodhet ne katin e 2 te nje godine private te ndertuar ne 2005.

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Shitet bosh.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© Megina- MORINA REAL ESTAT

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 1:44 pm Përditësuar 15 Mars, 2024 at 1:46 pm
 • ID e pronës: MRE-35376
 • Çmimi: € 158,000
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509