Qera, Apartament 2+1, Brryli 500 Euro

 • € 500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Brryli 500 Euro
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Brryli 500 Euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Bryli
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat Ekzistus
 • Cmimi 500 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 73m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati ekzitus .

Apartamenti ka organizim shume të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori, depo dhe 1 tualet .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 2:05 pm Përditësuar 15 Mars, 2024 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-35387
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127