Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Elbasanit, 800  euro/muaj

 • € 800
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Elbasanit, 800  euro/muaj
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Elbasanit, 800  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1+2

Adresa: Rruga Gramoz Pashko

I mobiluar

Kati 2

Pallat i Ri

Cmimi 800 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 2të një pallati te Ri.

Pallati ka ashensor shume cilesor
Apartmenti ka nje planimetri te regullt: organizohet nga nje korridor i madh, sallon ndenje bashke me kuzhinen, ka dy dhoma gjumi njera nga dhomat eshte me banjo (me dritare) dhe ballkon .
Apartmenti ndodhet ne Rrugen Gramoz Pashko, ngjitur me
Fakultetin Ekonomik (Shteteror )

POST PARKIMI I PERFSHIRE NE CMIM.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Mars, 2024 në 1:48 pm Përditësuar 16 Mars, 2024 at 1:48 pm
 • ID e pronës: MRE-35514
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127