Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, 165000 Euro

 • € 165,000
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, 165000 Euro
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 165,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, Vasil Shanto, 165,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+Blk
 • Adresa: Vasil Shanto Pike Referimi: Ura e Parkut
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 3 Banim
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 103 m2
 • Cmimi I Shitjes 165,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe prej 103m² dhe gjendet në katin e 3 banim të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet pjeserisht I mobiluar.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Unazes se Re dhe Sheshit Wilson. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Mars, 2024 në 2:38 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 12:14 pm
 • ID e pronës: MRE-35516
 • Çmimi: € 165,000
 • Sip. totale: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934