Shitje, Apartament 2+1, Oxhaku, 90.000 euro

 • € 90,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 2+1, Oxhaku, 90,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kujtim Laro, Oxhaku

• i Mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 57m²

• Cmimi 90.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 57m², i cili ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, korridori, 2 dhoma gjumi dhe  tualeti. Shitet i mobiluar si ne foto.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Mars, 2024 në 6:31 pm Përditësuar 27 Mars, 2024 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-35537
 • Çmimi: € 90,000
 • Sip. e pronës: 57 m²
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar

Adresa

 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544