Qera, Apartament 1+1,Rruga Ndrre Mjeda,Report TV , 600 Euro/Muaj

 • € 600
Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Rruga Ndrre Mjeda,Report TV , 600 Euro/Muaj
Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,, 600 euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Prane Report TV
I mobiluar
Kati 8+ ashensor
Pallat  i Ri
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 2:01 pm Përditësuar 29 Mars, 2024 at 2:01 pm
 • ID e pronës: MRE-37476
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931