Qera, Apartament 3+1+2, Kopshti Zoologjik, 800 Euro

 • € 800
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1+2, Kopshti Zoologjik, 800 Euro
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+2, Kopshti Zoologjik, 800 Euro

• Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: Kopshti Zoologjik, mbrapa xhamise.

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

•800 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1+2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 160 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhome gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 2:09 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 2:12 pm
 • ID e pronës: MRE-37298
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134