Qera, Ambjent Biznesi, Yzberisht, 450 Euro

 • € 450
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Yzberisht, 450 Euro
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi, Yzberisht, 450 euro

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa: Yzberisht, afer me KMY

• Kati 1

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 55m² . Eshte i organizuar nga nje ambjente pune dhe nje tualet. Ambienti jepet bosh, i  shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.  Ndodhet ne nje zone mjaft strategjike dhe te kerkuar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 11:50 am Përditësuar 28 Mars, 2024 at 11:50 am
 • ID e pronës: MRE-37238
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934