Qera Shtepi Private 1+1 ,Myslym Shyri, 350Euro

 • € 350
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi Private 1+1 ,Myslym Shyri, 350Euro
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 2+1 , Myslym Shyri,350Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Myslym Shyri

• e Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e pare te nje vile private me siperfaqe 65m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar  me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit, korridori, tualeti , ballkoni. Shtepia ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 10:56 am Përditësuar 28 Mars, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-37208
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931