Qera Apartament 1+1,Zogu i Zi, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1,Zogu i Zi, 450 Euro/Muaj
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, zogu i zi, 450 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:Ring Center
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Lirohet ne fund te majit

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 11:15 am Përditësuar 19 Prill, 2024 at 2:46 pm
 • ID e pronës: MRE-41021
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127