Apartament 1+1, Rruga Sabaudin Gabrani, 300Euro

 • € 300
Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Rruga Sabaudin Gabrani, 300Euro
Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga Sabaudin Gabrani, 300Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Sabaudin Gabrani

• I mobiluar

• Kati 1

• shtepi private

• 💶 300 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 30 Prill, 2024 në 2:55 pm Përditësuar 30 Prill, 2024 at 3:07 pm
 • ID e pronës: MRE-44861
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932