Apartament Me Qira 1+1 ,Ish Fusha E Aviacionit , 300Euro

 • € 300
Shkolla 9-vjeçare "Dhora Leka", Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament Me Qira 1+1 ,Ish Fusha E Aviacionit , 300Euro
Shkolla 9-vjeçare "Dhora Leka", Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Ish fusha e Aviacionit, 300Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Ish fusha e Aviacionit

• I mobiluar

• Kati 3

• shtepi private

• 💶 300 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit dhe tualeti.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Prill, 2024 në 1:57 pm Përditësuar 30 Prill, 2024 at 1:57 pm
 • ID e pronës: MRE-44831
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkolla 9-vjeçare "Dhora Leka", Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355694050127